بزرگترین مرجع تخصصی کتابهای زبان خارجی

بزرگترین مرجع تخصصی کتابهای زبان خارجی

بزرگترین مرجع تخصصی کتابهای زبان با بهترین قیمت شامل رمانهای خارجی پرفروش نیویورک تایمز و آمازون ، کتابهای علمی ، اقتصادی ، روانشناسی و ....

رمان The Story of a New Name


رمان The Story of a New Name

رمان «داستان یک نام جدید»، دومین اثر از چهارگانه ناپلی اِلنا فرانته است؛ و همانند سایر مجلدها شجاعانه و بهت‌انگیز است و در آن با رویدادهایی روبه‌رو می‌شویم که نه می‌توانیم به خودمان بگوییم و نه قادریم در حضور دیگران به زبان آوریم.

شیوه تقسیم‌بندی مجلدهای یک تا چهار مجموعه چهارگانه ناپلی ،به‌‌ظاهر، روایتگر مراحل زندگی فردی، در دوره‌های کودکی، بلوغ، جوانی، و کهنسالی است؛ اما درواقع، جریان روایت قصه، تأثیر نوعی تقسیم‌بندی اساسی‌تر است. هر جلد از مجموعه، وقتی به پایان می‌رسد، که گویا از یک سو، پیوند دوستی دو شخصیت اصلی کاملا رو به گسست و فروپاشی می‌رود، و از سوی دیگر، این پیوند توسط مجموعه‌ای از عامل‌های بیرونی رو به گسترش و ژرفا می‌نهد. و این خود، سبب دگرگونی همۀ پدیده‌ها می‌شود.

دوست باهوش من النا فرانته ، لی لا و النای فراموش نشدنی را به خوانندگان معرفی کرد ، که دوستی مادام العمرشان ستون فقرات سری داستان های ناپل را تشکیل می دهد . داستان یک نام جدید دومین کتاب این سری است . با این کتاب ها ، که جیمز وود نیویورکر آن ها را این گونه توصیف می کند ، -عالی ، فریبنده ، بسیار محبوب .. داستانی ظریف و زیبا از به هم پیوستن و واژگونی - فرانته ثابت می کند یکی از ماهرترین قصه گویان ایتالیاست . او به روشنی درباره محله خاصی در ناپل از اواخر 1950تاکنون و درباره دو زن جوان چشمگیر که محصول آن مکان و زمان هستند ، می نویسد . با این همه ، در نوشته اش ، او دنیایی خلق می کند که خوانندگان خود را در آن بشناسند و پرتره ای شگرف و متفاوت از دوستی را طرح می کند.

کتاب های مجموعه Neapolitan (ناپلی) به ترتیب زیل می باشند

  1. My Brilliant Friend
  2. The Story of a New Name
  3. Those Who Leave and Those Who Stay
  4. The Story of the Lost Child

 

نویسنده : النا فرانته

فایل

فایل e-book این کتاب
دارای قابلیت تنظیم فونت و سایز متن
دارای قابلیت خوانش همراه با متن (3 صوت و لهجه متفاوت)
همراه با تنظیم سرعت خواندن در ویندوز اکسپلوره میباشد.
برای مطالعه این کتاب می توانید از پی دی اف خوانها ، ویندوز اکسپلوره ویندوز و یا ایبوک خوانها استفاده کنید.

 

برای مطالعه این کتاب در موبایل نیز می توانید نرم افزار EBook Reader & EPUB Reader را از لینک زیر دانلود کرده و کتاب را مطالعه نمایید.

 

دانلود

 


پس از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده شده و به ایمیلتان نیز ارسال میشود.

 

 

 

 

برای خرید مجموعه کامل سری ناپلی با تخفیف ویژه روی عکس زیر کلیک نمایید:

 

خرید

 

 

 


مبلغ واقعی 10,000 تومان    40% تخفیف    مبلغ قابل پرداخت 6,000 تومان

توجه: پس از خرید فایل، لینک دانلود بصورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود. درصورت وجود مشکل می توانید از بخش تماس با ما ی همین فروشگاه اطلاع رسانی نمایید.

Captcha
پشتیبانی خرید

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

دیدگاه های کاربران (0)

مشهد - دانشگاه فردوسی

تمام حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به &quot:گروه انگلیش بوک&quot: می باشد

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما